İnci Süzene Nakış Nedir? Vizyonumuz, Hakkımızda


Süzene ve nakış sektörünün en iyi markalarından biri olan kurumumuz son teknoloji makineleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Her zaman en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlar ile sunmayı amaç edinen İnci Süzene 'de ihtiyaçlarınızı karşılayacak en etkili ve profesyonel çözümler sizlere sağlanacaktır. Kalite, uygun fiyat ve koşulsuz müşteri odaklı olma firmamızın en temel ilkelerinden ve vizyonlarından biridir. Bütün hizmetlerimiz yüksek kalite standartlarında, mutlak surette müşteri memnuniyeti esasına dayalıdır.

Sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Süzene Nakış markamız, 1998 yılından bu yana tekstil ürünleri üzerine olan birikimimizi 2008 yılı itibari ile nakış sektöründe kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. Uzman kadromuzla büyük bir özveri ile çalışarak müşterilerimizin her türlü ihtiyacını en kaliteli ve en kısa sürede sunmaktayız. Hizmet vermeye başladığımız yıldan bu yana hızla gelişen sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uydurarak sektörde önemli bir noktaya geldik. Mevcut iş yerlerimizde sektörde dünya markası olan Japonya menşeili birbirinden farklı Tajima marka makineleri ile hizmet veriyoruz.

Kurulduğu günde bu yana süzene nakış, düz nakış, sekiz renge kadar pul payet işleme, lase kordone, lazer kesim, arma, aplike, lazerli nakış, evalı nakış gibi pek çok alanda uzman kadroya sahip olan firmamız üretim yapmaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde kısa sürede nakış sektöründe bir marka olan şirket konumuna gelmiştir.

Büyük olasılıkla sonuçlarımıza bakarak bizi tanıyacaksınız
1452

Mutlu Müşteri

1726

Sorunsuz Teslimat

2

Üretim Tesisi